1387/03/11
شنبه ۱۱ خرداد
نوشته شده توسط جام جم فلسفه در ساعت 01:07

شنبه ۱۱ خرداد


از این پس جام جم فلسفه ساعت ۱۰ صبح بروز  می شود


سلام
دوستان و همراهان همیشگی سایت جام جم فلسفه نکاتی مهم را لازم است به استحضار شما عزیزان برسانیم که هدف از بیان آنها آگاه کردن شما (صاحبان اصلی جام جم فلسفه) از تغییرات جدید اعمال شده و دیگر بیان و پاسخگویی به پاره ای سوالات است.
۱- (تغییر زمان بروز رسانی) با توجه به بررسی های صورت گرفته و تجربیات حاصل شده در این مدت تصمیم گرفته ایم تا از از این پس ساعت بروز رسانی جام جم فلسفه از ساعت ۲۴ به ساعت ۱۰ صبح تغییر کند. تابدین ترتیب تاخیر ۱۲ ساعته موجود در انعکاس صفحه اندیشه روزنامه ها رفع شود.
 
 
۲- (پاسخ به یک شبهه) عده ای از دوستان پیشنهاد می دادند که مانند بسیاری از سایت ها  متن مقالات را نیز در همین وب گاه جام جم فلسفه درج کنیم که در پاسخ به این دوستان عرض می کنیم که دوستان عزیز روند کنونی جام جم فلسفه -یعنی دادن لینک مستقیم به وبلاگ ها و سایت ها- باعث افزایش ۴۰٪ میزان بروز رسانی ۵۰۰ وبلاگ تخصصی درخور حوزه فلسفه شده است و علت این امر افزایش مراجعاتی است که به سایت های ایشان شده است. پس جام جم فلسفه به این روند کنونی پایبند خواهد بود. البته نتایج نظرسنجی اخیر درمورد تغییر نحوه ارائه نیز نشان داد که مخاطبان ما نیز با این امر موافق هستند.
 
۳- جام جم فلسفه با توجه به افزایش روزافزون مخاطبانش و همینطور طرح هایی که در صدد اجرای آن ها برآمده است لازم است که از قالب وبلاگ خارج شده و به سایت تبدیل شود در همین راستا domain همنام را خریداری کرده ایم و همینطور در حال بررسی برای خرید فضای لازم نیز هستیم. در ادامه همین امر از دوستانی که توانایی یاری رساندن به ما برای طراحی سایت را دارند تقاضا می کنیم در بخش نظرات نحوه و میزانی که مقدور است تا با ما همکاری نمایند را ذکر نمایند. تا بدین ترتیب دست در دست هم داده و هرچه زودتر اولین مرجع و خانه فلسفه کاملا خصوصی در نت را به جایگاه درخور شان فلسفه برسانیم.
 
۴- دست بوس تمام دوستانی هستیم که ما را از ابتدا تا اکنون با ارسال لینک های فلسفی یاری می رسانند.

۵- بسیاری افراد هستند که توانایی و دانایی لازم برای شرح و بسط موضوعات فلسفی را دارا هستند و یا حتی در یادداشت های خود از این قسم یادداشت ها بسیار دارند ولی وقت انعکاس آنها برای خواندن و اعمال نظر دیگران بر روی نت را ندارند ُبه همه این افراد پیشنهاد می کنیم تا مقالات خود را به جام جم فلسفه ارسال نمایند تا ما خادمان ایشان یاشیم.

دوستتان داریم

script language="JavaScript" src="http://feed2js.org//feed2js.php?src=http%3A%2F%2Fwww.philnama.com%2Findex.php%3Foption%3Dcom_rss%26feed%3DRSS2.0%26no_html%3D1&chan=y&desc=1&targ=y&utf=y" type="text/javascript">